PROTEZ SAÇ FİYATLARI

PROTEZ SAÇIN FAYDALARI
17 Nisan 2017
ARGAN YAĞININ SAÇA FAYDALARI
21 Ağustos 2017

 

Protez saç yaptıracakların en çok merak ettiği hususlardan biri protez saçın fiyatıdır. Herkes bütçesine göre harcama yaptığı için Protez saç kullanmayı düşünen insanların seçiminde fiyat etkili olmaktadır. Ama unutulmamalıdır ki protez saçlar kalitesine göre çok farklılık göstermektedir. Kullanılan saçın %100 insan saçı olması kaliteyi etkileyen en büyük etkendir ve maliyetini arttırmaktadır.  HAIRVISION olarak anlaşmalı olduğumuz protez saç firması Amerika’dadır ve saçlar burada kişiye özel olarak üretilmektedir. Üretimde kullanılan saçlarda %100 insan saçından ve müşterinin saç yapısına uygun olarak seçilmiş kaliteli saçlardır.

Protez saç fiyatlarında bir standart olması maalesef mümkün değildir. Çünkü protez saçın fiyatı protez saç üretiminde kullanılan saçın kalitesi, kullanılacak protez saçın alt yapısı, protez saç uygulaması yapılacak alanın büyüklüğü, protez saçın uzunluğu, protez saçın yoğunluğu gibi değişkenlere bağlıdır. Bu yüzden telefonda fiyat soran müşterilere net fiyat vermek yerine tahmini ortalama bir fiyat veriyoruz. Net fiyat yapılan yüz yüze görüşmede kişinin protez saç isteğine, alınan ölçü ve kriterlere göre belirlenmektedir.

Kaliteli bir protez saçın bizce 500 $’dan aşağı olması mümkün değildir. Bunun altında satılan protez saçlarda kalite yönünden bazı eksikler olabilmektedir. Protez saç yaptırıp doğal görünüme kavuşmak isterken ucuz protez saçlar ile kötü bir görüntü elde edebilirsiniz. Ayrıca kalitesiz protez saç sadece kötü görünüme değil aynı zamanda cildinize ve sağlığınıza da zarar verebilir. Bu yüzden protez saç yaptıracağınız firmayı ve ürünlerini incelemelisiniz. Protez saç yaptırırken sadece fiyata göre karar vermeyin.