Hairvision’da Uygulanan Sistemler

[dt_fancy_title title=”MAX YÖNTEM” title_align=”left” title_size=”h2″ title_color=”accent”]

MAX yönteminde 10 yıllık olağan üstü araştırma ve geliştirmenin sonucu olarak tamamen yeni, bilimsel ve cerrahisiz bir saç ekleme tekniğine tanık oluyoruz. MAX (Yeniden yapılandırma)
HAIRVISION tarafından uygulanan son derece güvenli bir yöntem. Apayrı bir uzmanlık alanı olan bu yöntem, yine HAIRVISION’nun saç uzmanları tarafından saç üzerinde yapılacak özel bir laboratuvar testi ile tespit edilen ve müşterilerine uygulanan özel bir sistem. MAX yöntemini uygulamak için özel bir sertifikaya sahip olan ve konusunda tek olan HAIRVISION, saç merkezinin dikkatle seçilmesini önemle hatırlatıyor.

[dt_fancy_title title=”YBS YÖNTEMİ” title_align=”left” title_size=”h2″ title_color=”accent”]

Avrupa ile aynı anda Türkiye’de uygulamaya başlatılanYBS (Ömür Boyu Saç) yöntemi size hayatınızın tüm evrelerinde inanılmaz özgürlük tanıyor. Gelişen teknolojinin nimetleri HAIRVISION müşteri mutluluğu ile birleşince, kişiler artık ‘ileride saçım ne olacak’ kaygısından kurtuluyor.

[dt_fancy_title title=”ALL SKIN YÖNTEMİ” title_align=”left” title_size=”h2″ title_color=”accent”]

HAIRVISION’nun yeni saç ekleme yöntemi olan ALL SKIN kaybedilmiş doğal saçları da kazandıran yepyeni bir metot. Bu yöntem Amerika ve Avrupa ile birlikte Türkiye’de ilk ve tek olarak yine HAIRVISION tarafından sunuluyor.HAIRVISION’nun (yeni saç ekleme teknolojisi) yüksek kalitedeki insan saçı, kafa derisi ara yüzüne enjekte ediliyor. Böylece doğal bir görüntü elde ediliyor.ALL SKIN ince, esnek, doğal saç modellerinin büyüdüğü ara yüz gibi ikinci bir deridir. Bu yöntem pürüzsüz olan ikinci deriye uygulanır.

[dt_fancy_title title=”STEP BY STEP YÖNTEMİ” title_align=”left” title_size=”h2″ title_color=”accent”]

Kişileri saç protezinden uzak tutan önemli nedenlerden biri de, saçsız iken bir anda gür bir saça sahip olmak ve bunun çevrede yarattığı etki.HAIRVISION,nun bu tedirginlik için de bir çözüm üretmiş: Step by step Yöntemi. Bu teknikte saç derisi bir anda değil de, belirli aralıklarla adım adım saçlandırılıyor. Böylece hem kişinin kendisi hem de çevresi adım adım ‘gürleşen’ saçlara gözlerini alıştırabiliyor.